Panele dotykowe

Produkcja paneli dotykowych do Twoich urządzeń

Jednym z profili naszej działalności jest projektowanie, opracowywanie i wdrażanie dotykowych paneli sterowania. Systemy te są opracowywane, aby spełnić wszystkie wymagania Twojej branży. Nasz zespół kładzie duży nacisk na niezawodność elektroniki produkowanych systemów, poddając je poważnym testom żywotności w warunkach zwiększonych zakłóceń elektromagnetycznych, bardzo niskich lub wysokich temperatur, wysokiej wilgotności, kurzu przemysłowego w powietrzu.

Dostępne materiały i nowoczesne technologie umożliwiają opracowanie unikalnego rozwiązania, które doskonale wpisuje się w koncepcję przedsiębiorstwa lub instytucji. W realizacji obudowy paneli dotykowych można użyć:

 • stal nierdzewna
 • aluminium
 • plastik
 • drzewo
 • PMMA
 • PC
 • PC + kompozyt PMMA
 • szkło i wiele innych materiałów.

Równie ważne jest wizualne stylizowanie paneli sensorowych. Tutaj praca zaczyna się od wstępnych badań projektowych, analizy podobnych urządzeń na rynku (jeśli już istnieją), preferencji klientów. Po opracowaniu koncepcji, pojawieniu się pierwszych szkiców, w oparciu o wybrane opcje, obrazy fotorealistyczne są tworzone w formacie 2D / 3D z różnymi rozwiązaniami kolorystycznymi.

Oprócz produkcji paneli dotykowych, Woltium rozwija również oprogramowanie. Jesteśmy gotowi do opracowania oprogramowania zaprojektowanego dla różnych obszarów działalności: instytucji państwowych, restauracji, banków, centrów handlowych i sklepów, klinik, salonów samochodowych i wielu innych.

Na wszystkich etapach projektu nasi klienci mają pełne informacje na temat wyników pośrednich.

 

 

Jak zamówić panele (przyciski) dotykowe?

 • Podajesz nam szkic przyszłego panelu sterowania lub opisujesz to, czego potrzebujesz.
 • Nasi projektańci przygotowują wstępny szkic według własnych życzeń. Szkic jest omawiany w celu dokonaniu niezbędnych zmian i ulepszeń.
 • Powstaje prototyp, który odzwierciedla wszystkie szczegóły techniczne i urządzenie. W tej chwili przedstawiamy możliwości techniczne prototypu (i w przyszłości gotowego urządzenia), który również musi być skoordynowany i zatwierdzony.
 • Produkcja dokumentacji projektowej. Na tym etapie możemy wykonać pierwszą partię paneli dotykowych, abyś mógł przetestować produkt w rzeczywistych warunkach i upewnić się, że Twój pomysł został prawidłowo wdrożony.
 • Tworzenie partii systemów sensorycznych.

Regularnie pracujemy nad ulepszeniem technik projektowych i technologii wytwarzania naszych produktów, co ma również pozytywny wpływ na skrócenie czasu potrzebnego na przekształcenie pomysłu w gotowy produkt. Obecnie proces technologiczny umożliwia produkcję bardzo małych serii 1-10 sztuk przy niewielkich kosztach finansowych. bez wydatków na NRE (Non-Reccuring Engineering lub inne narzędzia - płatności, których niektóre firmy wymagają do przygotowania linii produkcyjnych do produkcji twoich zamówień).

Wszystkie nasze produkty i oprogramowanie są objęte gwarancją. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

 

Jak zamówić panel dotykowy w Warszawie?

Aby dowiedzieć się więcej o świadczeniu usług Woltium, zadzwoń do nas pod numer +48 500 700 171 lub napisz info@woltium.pl - nasz zespół szybko odpowie na Twoje pytania i doradzi na ten temat.