Naprawa

Naprawa elektroniki dystrybutorów Gilbarco, Wayne, Tokheim


Elektronika przemysłowa, stosowana w produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń którymi są dystrybutory paliw jest produkowana z uwzględnieniem specjalnych wymagań dotyczących stabilności pracy i żywotności. Do takiej elektroniki możemy odnieść płyty główne, moduły komunikacyjne, sterowniki pompą paliwa, systemy odzyskiwania oparów VRS (Vapor Recovery System), zasilacze, wyświetlacze. Wysoka jakość elementów konstrukcyjnych urządzeń i elektroniki sterującej dystrybutorami nie jest 100% gwarancją ich niezawodności. Każde urządzenie może się popsuć. Jednocześnie większość serwisów zajmujących się techniczną obsługą stacji zaleca klientom wymianę zepsutych systemów elektronicznych na nowe, co w większości przypadków nie jest to korzystne dla właściciela stacji paliw.
Naprawa elektroniki urządzeń do tankowania jest pracą o najwyższej kategorii trudności i nie jest wykonywana w zwykłych warsztatach naprawczych z powodu braku doświadczenia i kwalifikacji specjalistycznych personelu. Nasza firma jest jedną z niewielu w Europie, która jest w stanie wykonać tego typu naprawę. Ponadto nasz zespół zajmuje się opracowywaniem technicznych rozwiązań elektronicznych dla branży paliwowej - informacje na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Diagnostyka elektroniki i naprawa

Nasza firma oferuje diagnostykę płyt PCB i usługi naprawcze dla wszystkich rodzajów elektronicznych podzespołów wiodących producentów dystrybutorów Tokheim, Wayne (Dresser Wayne), Gilbarco Veeder-Root. Diagnostyka i naprawa płyt odbywa się w krótkim czasie z najwyższa dbałością o jakość świadczonej usługi. Używamy tylko oryginalnych komponentów elektronicznych. Nasz serwis dysponuje niezbędnym sprzętem testowym i naprawczym do wykonania tego typu napraw.

Naprawa chipów

Naprawa poszczególnych modułów elektronicznych pozwala uniknąć wymiany całego modułu, a razem z tym znacznie zredukować koszty w serwisowaniu dystrybutorów na stacji paliw. Finalny koszt naprawy zależy od wyników diagnostyki zepsutego modułu. Czas regeneracji układów elektronicznych zależy od skomplikowania uszkodzenia. Z reguły czas od otrzymania przez nasz serwis zepsutego urządzenia a wysłania do klienta po naprawie nie przekracza 48 godzin.

Prowadzimy sprzedaż zregenerowanych komponentów elektronicznych dla dystrybutorów. Możecie Państwo kupić u nas moduł elektroniczny, które wyślemy do Ciebie przesyłką kurierską w godzinach od 8:00 do 21:00 tego samego dnia roboczego. Istnieje również możliwość odesłania do nas wadliwego podzespołu, wtedy cena zakupu zostanie znacznie obniżona.
Kupując u nas elektronikę dla stacji paliw, otrzymacie Państwo gwarancję od 6 do 24 miesięcy.

Posiadamy własny zapas elektronicznych części zamiennych do dystrybutorów paliwa Wayne, Gilbarco, Tokheim, co pozwala nam szybko reagować i zapewniać niezbędną pomoc techniczną.

Aktualną ofertę elektroniki można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Poniżej znajdują się najpopularniejsze modele podzespołów:Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedniej elektroniki, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez email.