Digital Signage dla stacji paliw – producent wyświetlaczy

Wyświetlacze dla stacji paliw

Pomimo szybkiego rozwoju elektroniki i branży IT tradycyjne potrzeby ludzkości nie wiele się zmieniły. Wpływ postępu cyfrowego jest zauważalny we wszystkim: dziecięce zabawki są coraz częściej zrobotyzowane, urządzenia gospodarstwa domowego są automatyzowane, samochody stały się bardziej mocne a zarazem ekonomiczne.


Każdego dnia rośnie liczba samochodów na drogach publicznych i mimo że współczesne samochody zużywają 15-20% mniej energii (paliwa) niż 10 lat temu, to łączne zużycie i tak wzrasta. Dopóki ludzie nie nauczą się, jak przenosić energię w powietrzu, czy to samochodem z silnikiem spalinowym, czy silnikiem elektrycznym, wszyscy będą zmuszeni tankować w specjalnie wyposażonych stacjach paliw czy stacjach ładowania.

Ewolucja stacji paliw od prostej stacji benzynowej do pełnoprawnych przedsiębiorstw handlowych doprowadziła do znacznego wzrostu przepływu odwiedzających. Na stacji benzynowej pojawiły się sklepy spożywcze, części samochodowe, pełnoprawne kawiarnie. Dodano centra świadczenia powiązanych usług, takich jak myjnie samochodowe.
Również osoby nieposiadające samochodu ani motocykla coraz częściej korzystają z usług stacji benzynowych jako wygodnego całodobowego miejsca sprzedaży towarów i usług.

Reklama na stacjach paliw jest najprostszym, najkrótszym i najbardziej odpowiednim sposobem dla tej grupy docelowej. Reklama na stacjach różni się przede wszystkim od tradycyjnych rodzajów reklamy z absolutnie wyraźną grupą docelową.

Siedź aktualności na naszej stronie internetowej, w nich będziemy opisywać nowinki elektroniki projektowane i wdrażane przez nasz zespół. Wśród nich wkrótce nowoczesny system Digital Signage dla stacji paliw i nie tylko.